Simple, Transparent Pricing
Choose what works best for you. No hidden fees, cancel anytime.
Pay Per Resource
$0.99-$4.99
- Access individual study materials
- Instant download and access
- No subscription required
- Earn points on purchases
- Verified educator content
⭐ Premium Monthly
$9.99/month
- Unlimited resource access
- Priority support
- Exclusive teacher materials
- Ad-free experience
- 20% discount on new resources
- Cancel anytime
Study Bundle
$24.99/3 months
- Save 17% vs monthly
- Unlimited access for 3 months
- Priority email support
- Exclusive bundle discounts
- Special semester offers
For Teachers
It's free to upload and sell your resources. We take a 20% commission on sales.
Competitive rates, transparent dashboard, instant payouts.